ТОП 10 Youtube каналів українською мовою з розвиваючим відео для дітей

 

Львівський сайт "Діти" підготував підбірку найцікавіших  ТОП-10 Youtube каналів, де батьки зможуть вибрати розвиваюче відео відповідно до віку дитини. Своєрідним критерієм  для створення рейтингу стала кількість підписників окремо взятого каналу.

 

1. "З любов'ю до дітей",https://www.youtube.com/user/SonechkoProject     
Лідер серед каналів даного формату, багато розвиваючих мультфільмів, уроків, казок  та дитячих пісень українською мовою. Весь матеріал зручно поділений на групи.

2. "Освіта дитини 21 століття", https://www.youtube.com/channel/UCYEA0vxmjI8FynI4QRqf64g 
Метою цього каналує було створення єдиної бази, яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми, розвиваючі матеріали та уроки віртуальної школи для учнів.

3. "Янко Гортало", https://www.youtube.com/user/YankoGortalo/about   
Дитячий освітньо-розважальний канал містить авторські віршики, відео з лічби та вивичення абетки, пісні українською мовою. 

4. "Цікава наука", https://www.youtube.com/cikavanauka
Канал розміщує перекладені і озвучені українською мовою науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики. 

5. "Віртуальна школа", https://www.youtube.com/channel/UCEiSptaIS5XIFcGvQV12gMA/featured
Багато відео-уроків для школярів молодших класів : англійська мова, математика, природознавство. 
Цікаво для школярів та студетів.

6. "Нова школа", https://www.youtube.com/channel/UCAu_hCCOp_LvqYluOe8wolg/feed Відео-уроки для школярів з історії. 

7. "Веселі м`ячики", https://www.youtube.com/channel/UCUtpSfiPYokw2Nm3XlRiOVw/featured
Новостворений канал на якому розміщені мультфільми українською мовою про малюків-м`ячиків, що разом вчаться та грають. 

8. "Дені шоу", https://www.youtube.com/channel/UCb7wEQUw28d0Voj1ibNCgMQ/featured
Досліди, веселі пізнавальні сюжети, та все що цікаво діткам. Веселі та позитивні сюжети Дениса з коментарями його татка. 

9. "Садочок ТБ", https://www.youtube.com/channel/UChh2l32CppPIShTYZ0Hwemw/featured  На каналі зібрані розвиваючі мультфільми українською мовою та казки про тварин.

10. "Clarastudio.tv", https://www.youtube.com/user/CLARASTUDIOTV/feed  На каналі зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio. Короткі , добрі, пізнавальні історії для дітей.

ТОП 10 сайтів для дітей українською мовою


Щоб ваших дітлахів на затягнули сумнівні місця всесвітньої павутинки – запропонуйте їм перелік сайтів та блогів перевірених і безпечних: для розваг, навчання та розвитку.
 

 http://maluk.in.ua/ - розвиваючі ігри, творчість.

http://www.abetka-logopedka.org - «Світ дитини» – сайт створений мешканкою Харкова. Логопед за фахом, вона пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. Тут можна знайти ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів'я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу.

http://chytanka.com.ua/ веб-проект "Читанка" - це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У  бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

http://www.levko.info - дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.

http://abetka.ukrlife.org/ - абетки, казки, читаки, скоромовки, загадки, прислів`я.

http://www.zrobysama.com.ua - це блог про речі, які можна зробити власноруч: листівки, альбоми, скрапбукінг, декор, вишивки.

http://www.clarastudio.tv/ - це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою !

http://sonyashnik.com/ - розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://www.nosiki.cv.ua/- Матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячіх гуртів, та виконавців, мінуси, ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською)

http://natalyagurkina.ucoz.ua/ Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.

http://kazkar.info/ - зібрані найкращі казки з усього світу : англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.

http://derevo-kazok.com.ua/ - на ресурсі зібрано безліч казок українських та зарубіжних авторів. Твори можна слухати он-лайн, читати та навіть дивитись відео. 

сайт для батьків «Діти»